topBanner

Hakkımızda

Burakteker olarak sektördeki faaliyetimize 1992 yılında İstanbul, Çağlayan’da mobilya tekerleklerinin satış ve dağıtımını yaparak başladık. Bir kaç yıl içinde, hızlı bir gelişme göstererek yurt çapında, çoğunluğu mobilya aksesuarcılarından oluşan, 400 kadar müşteriye hitap eder hale geldik.

2002 yılında yine aynı alanda üretime başlama kararı aldık. 2006 yılına kadar, piyasanın en çok talep gören ürünlerini, kalite standartlarına önem vererek yeniden ürettik. Daha sonra ürettiğimiz ürünlerde ise sektörün teknik ve estetik gereksinimlerini öngören özgün tasarımlarımız ağırlık kazandı.

Bugün Dudullu Organize Sanayi Bölgesinde 1500 m2’lik alanda ve 30 personel ile mobilya tekerlekleri ve mobilya ayaklarından oluşan 500’den fazla ürün çeşidi üretmekteyiz.

Kurulduğu günden bu yana, şartlar ne olursa olsun sürekli ileriye giden firmamız, gelecekte de değişik tasarımları ve farklı firma kimliği ile yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da istikrarlı, yenilikçi ve güvenilir çizgisini devam ettirerek, güçlü bir marka olmayı hedeflemektedir.

MARKALARIMIZ

MARKALARIMIZ

Our Brands

X